niedziela, 16 grudnia 2018

Blogmas #13: Co kupić dla Niego?

Niedawno pisałam Wam o tym, co kupić dla Niej i była to aktualizacja postu sprzed trzech lat. Tak samo jest i z postem dotyczącym prezentów dla Niego. Mam nadzieję, że komuś pomogę. :)1. Zdecydowana większość mężczyzn to fani wszelkich gadżetów. Obecnie na rynku możemy znaleźć multum różny akcesoriów, m.in. do telefonów czy tabletów. Może warto byłoby sprawić coś takiego bratu, chłopakowi, a może tacie? Myślę, że ucieszyliby się z takiego fajnego gadżetu.

2. Książka również może być prezentem idealnym. Tydzień temu pisałam Wam o książkach, idealnych na prezent, więc śmiało możecie zerknąć na tamten wpis.

3. Fajnym pomysłem może okazać się również koszulka ze śmiesznym lub po prostu ciekawym motywem. Sama lubię dostawać takie rzeczy (pomijając to, że jestem kobietą), a takich koszulek jest po prostu multum i w dodatku nie są drogie.
Poniżej przykład fajnej koszulki dla taty od jego córek. ;)


Post jest tylko aktualizacją oraz maleńkim dopełnieniem tamtego wpisu, dlatego też napisałam tutaj tylko o trzech rzeczach. Pamiętajmy jednak, że święta to czas dla rodziny i powinniśmy go spędzić w miłej atmosferze, a prezenty to rzecz drugo-, a nawet trzeciorzędna. :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza