niedziela, 9 grudnia 2018

Blogmas #6: Co kupić dla Niej?

Postanowiłam trochę zaktualizować swój post o prezentach dla Niej, który napisałam jakieś dwa lata temu. Może znaleźć się tu kilka rzeczy tych samych, o których pisałam wtedy, ale znajdą się tu również konkretne podpowiedzi. Mam nadzieję, że komuś pomogę chociaż trochę.


1. Myślę, że nie będzie dziwne, jeśli napiszę tu o książkach. Wiem, że nie każdy lubi czytać, ale może to dlatego, ze jeszcze nie trafili na jakąś godna uwagi lekturę? Jeżeli nie do końca wiecie, jaki gatunek literacki mógłby trafić w gust wybranej osoby, możecie postawić np. na urodowy poradnik. Na rynku można znaleźć mnóstwo tego typu książek, choćby Sekrety urody koreanek, czy też Jedz i bądź piękna. Moim zdaniem tego typu książki przypadną do gustu Waszym mamom, ciociom czy nawet babciom. Jaka kobieta nie chciałaby być zawsze piękna? ;)

 

2. Zestawy prezentowe są oczywiście najłatwiejszym prezentem, ponieważ wystarczy wybrać jeden, a w takim jednym pudełku znajdziemy dwa, trzy, a czasem nawet i więcej produktów. Przeważnie są to produkty do pielęgnacji, a przecież na niej skupia się większość kobiet. Jednak, co jeśli zrezygnować z tego prostego prezentu i skomponować taki zestaw samemu? Tutaj wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Jeśli chodzi o koszty, to podejrzewam, że spokojnie zmieścilibyście się w granicy tych powiedzmy, trzydziestu złotych (a niektóre zestawy właśnie tyle kosztują).
Okej, ale w co zapakować to wszystko? W torebkę prezentową można, jak najbardziej. Jednak uważam, że fajnie byłoby wykorzystać do tego celu stare pudełko po butach, obklejone papierem ozdobnym. Wrzucacie wszystkie produkty do takiego pudełka i macie gotowy prezent, który w dodatku jest pięknie zapakowany.

3. Fajnym pomysłem mógłby również okazać się zestaw hm, relaksujący? Nie wiem, jak dobrze to nazwać. Chodzi o to, że do jednej paczki dajemy np.: herbatę, kawę (czy cokolwiek innego do picia), możemy dorzucić kubasek, jakąś czekoladę lub inną przekąską i może jakieś świeczki? Myślę, że byłoby to dobre dla miłośników właśnie herbaty, kawy no i świeczek. Między innymi dla mnie... Łatwy do zrobienia, nie drogi, a z pewnością przyniesie mnóstwo radości.


4. Teraz wspomnę o czymś, o czym nie pisałam w poprzednim poście. Genialnym prezentem może być również piżama. Nie musi być to nudna piżama, ale może być na przykład z ciekawym nadrukiem. Jest to zdecydowanie prezent praktyczny, ale także może sprawić mnóstwo radości Waszej mamie, siostrze czy komukolwiek.


Oczywiście, jest to tylko kilka pomysłów, ale może jednak komuś pomogę? Pamiętajmy jednak, że święta to czas rodzinny i prezenty to tak naprawdę tylko urozmaicenie tego dnia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza