czwartek, 30 czerwca 2016

Inthefuturelondon poleca: Książkowe konta na instagramie #1

Zastanawiałam się, czy jest w ogóle sens robić taki post, ale stwierdziłam, że właściwie to czemu nie? Musicie wiedzieć, że jestem uzależniona od instagrama, przesiaduję na nim średnio 2-3h dziennie. Rano po obudzeniu sprawdzam instagrama, później popołudniu się zdarzy no i oczywiście wieczorem. Ale nie przedłużając już: przedstawiam Wam 5 moich ulubionych książkowych instagramów!
(źródło:  variety.com)

https://www.instagram.com/sniffingbook/- jet to konto Marty, która również prowadzi bloga wachajac-ksiazki. Najbardziej podobają mi się jej zdjęcia, które dodaje. Są naprawdę śliczne i bardzo dopracowane.

(źródło: instagram.com/sniffingbook)

https://www.instagram.com/imperiumksiazkomaniaczki/- kobietka, którą wprost ubóstwiam za jej miłość do książek. Codziennie dodaje po kilka zdjęć, dzięki czemu często mogę się zainspirować. Również jej styl pisania na blogu- imperiumksiazkomaniaczki, jest godny polecenia.

(źródło: instagram.com/imperiumksiazkomaniaczki)

https://www.instagram.com/subiektywnieoksiazkach/- przedstawiam Wam Wioletę, która jest naprawdę świetną babką, a na dodatek już przy kilku książkach pojawiły się jej krótkie recenzje, a także jest patronatką medialną kilku z nich! Prowadzi też bloga: subiektywnieoksiazkach

(źródło: instagram.com/subiektywnieoksiazkach)

https://www.instagram.com/ksiazkaodkuchni/- poznajcie Agnieszkę, blogerkę- ponadto!- bookblogerkę, która prowadzi bloga ksiazka-od-kuchni, którego bardzo, ale to bardzo lubię!

(źródło: instagram.com/ksiazkaodkuchni)

https://www.instagram.com/bookshunter_sol/- poznajcie kolejną Agnieszkę, również blogerkę, którą przyznam się szczerze- zaczęłam śledzić od niedawna. Dodaje piękne zdjęcia, które zachowuję "magiczną" atmosferę. Jej blog: sol-shadowhunter

(źródło: instagram.com/bookshunter_sol)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz