Poznaj mnie

Nazywam się Natalia Świętonowska. Jestem studentką trzeciego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Bloga prowadzę od 2013 roku, jednak przez dłuższy czas nie potrafiłam określić, jakie treści chciałabym publikować. Od czerwca 2016 roku przekształciłam bloga w miejsce, na którym można znaleźć wyłącznie recenzje książek. Po kilku miesiącach wprowadziłam także krótkie opinie na temat filmów i seriali. Przez dłuższy czas prowadziłam cykl, gdzie co tydzień udostępniałam piosenkę, która aktualnie chodziła mi po głowie. Pomysł ten jednak umarł śmiercią naturalną, ale kto wie - może powróci on za jakiś czas. Od maja 2018 roku co tydzień (lub dwa) dodaję także post z serii 7 cytatów tygodnia, które cieszą się uznaniem wśród czytelników bloga.


Czytać uwielbiam od zawsze, a od kilku lat chętnie dzielę się opiniami na temat przeczytanych przeze mnie książek. Śmiało mogę stwierdzić, że promuję czytelnictwo i staram się zachęcić odwiedzających bloga do poznania danych historii. Przeważnie sięgam po kryminały, thrillery i romanse, jednak dużą miłością darzę także powieści młodzieżowe i fantastykę. Na tę chwilę moimi ulubionymi autorkami są Brittainy C. Cherry, Sarah J. Maas oraz Colleen Hoover. Za powieść mojego życia mogę uznać Anię z Zielonego wzgórza, a serialami życia są dla mnie oczywiście Ania, nie Anna oraz Przyjaciele.

Opinie, jakie tu znajdziecie, nazywam recenzjami, jednak nie są to w pełni profesjonalne teksty. Po przeczytaniu książki dzielę się swoimi odczuciami, ale zawsze staram się wskazać mocne, jak i słabe strony danej pozycji.

Aktywnie udzielam się także na Instagramie: instagram.com/oksiazkachinietylko, więc serdecznie Was tam zapraszam. Od 2020 roku działam na Youtube - jest to moje wyjście ze strefy komfortu, ale z chęcią i radością się do tego zabieram. Mój kanał można znaleźć tutaj

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i dacie się porwać mocy literatury, bo cytując Umberto Eco: Kto czyta książki, żyje podwójnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz