niedziela, 10 lutego 2019

5 książek na Walentynki

Dziś przygotowałam dla Was zestawienie kilku książek, które w mojej opinii sprawdzą się idealnie na Walentynki. Tak, ja wiem, że nie każdy uwielbia to święto, sama nie należę do jego zwolenników, no ale. Skoro już jest, to też fajnie.

(dałam zdjęcie słodkiego kotka, bo ludzie lubią słodkie kotki)

1. Unieważnienie
Historia niezwykle zabawna, ale i bardzo romantyczna. Myślę, że przypadnie Wam do gustu.


2. Vincent Boys
Jest to bardziej powieść młodzieżowa, ale w żadnym stopniu nie odejmuje jej to romantyczności. Bardzo podobała mi się ta historia i myślę, że jest idealna na Walentynki.


3. Bad Boy's Girl
Pod ten punkt mogę podpiąć właściwie te trzy części, które udało mi się przeczytać. Kolejna młodzieżówka, zabawna, ze świetnym wątkiem miłosnym.


4. Pułapka uczuć
Pierwsza książka Colleen Hoover w tym zestawieniu. Umówmy się, że Colleen pisze takie historie, które po prostu chce się czytać. Świetna powieść YA, przy której nie można się nudzić.


5. Ugly love
Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała i o tej książce. Historia Tate i Milesa jest jednocześnie urocza i łamiąca serce. Jednak nie można powiedzieć, że jest zła. Wręcz przeciwnie.


Czytaliście którąś z tych książek?

7 komentarzy:

 1. "Ugly love" jest genialną książką, jedną z moich ulubionych. Myślałam, żeby ją znowu przeczytać, więc może faktycznie zrobię to z okazji walentynek.
  Za to za "Slammed" nie przepadam. Nie była wybitnie zła, ale mnie nie porwała. Dużo rzeczy mi się w niej nie podobało. Jak dla mnie to najgorsza książka Colleen Hoover.
  Pozostałych wymienionych książek nie czytałam. :)

  swiatwedlugkasi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio chciałam przeczytać książki Colleen, ale okazało się że nie ma ich na Legimi. :(
  Lost In My Books

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie "Pułapka uczuć" była bardzo kiepska... a Hoover kocham całym sercem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnią książkę czytałam i nie do końca przypadła mi do gustu. Wolę książki Sparksa

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta druga pozycja mnie zainteresowała.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, nie trafiłam na żadną z tych książek. Poszukam w bibliotece, kto wie? A osoboście polecam w walentynkowym nastroju Najwyższą porę na miłość. Sympatyczne, z kotem na okładce.

  OdpowiedzUsuń