poniedziałek, 25 lutego 2019

Zapowiedzi: marzec 2019

Jak co miesiąc przygotowałam dla Was dawkę książek, które swoją premierę będą miały w marcu. Napiszcie mi w komentarzu, na jakie Wy książki czekacie. :)


Drive, Kate Stewart
PREMIERA: 6.03 
Muzyka… najwierniejsze odbicie serca.
Przeciętna piosenka trwa trzy i pół minuty. Może sprawić, że zatrzymasz się, zamrugasz i pomyślisz o przeszłości lub przeniesie cię do rozrywających serce wspomnień.
W szczytowym okresie kariery miałam wszystko, czego pragnęłam i wiodłam wymarzone życie. Odnalazłam swoje tempo, wpadłam we właściwy rytm, ale jakiś czas później odebrałam telefon, który sprawił, że wszystko przepadło.
Widzisz, moje ulubione piosenki potrafiły się na siebie nakładać i grać równocześnie. Zakochałam się w melodii jednego mężczyzny a słowach drugiego. Jeśli chodzi jednak o podkład muzyczny naszego życia, to czy ktokolwiek potrafiłby wybrać ulubioną piosenkę? I właśnie po to, by wyzbyć się wątpliwości, zrezygnowałam z miejsca w pierwszej klasie samolotu i postawiłam na jazdę samochodem i przemyślenia.
Dwa dni.
Jedna playlista.

I długa droga do domu, do czekającego na mnie mężczyzny.


Magnat. Manhattan. Tom 1, Katy Evans
PREMIERA: 13.03
Bajecznie bogaty Aaric Christos jest bezwzględny nie tylko w interesach. Bryn Kelly kiedyś odrzuciła jego względy. Teraz kobieta potrzebuje wsparcia i Aaric jest jedyną osobą, która może jej pomóc. Czy dalej coś do niej czuje?


Rytm. Na scenie. Tom 2, Vi Keeland
PREMIERA: 13.03 
Instruktorka wokalna Lucky wyjeżdża w trasę koncertową ze swoim chłopakiem, seksownym rockmanem Dylanem Ryderem i drugim muzykiem Flynnem Beckhamem. Zakazana relacja będzie wisiała w powietrzu. Czy Lucky ulegnie pokusie?


The feed, Nick Clark Windo
PREMIERA: 13.03
Feed był dla nich wszystkim. Miliony połączeń dostępnych dla każdego w dowolnym momencie. Łącząca wszystkich baza danych, rozmów, uczuć i relacji. Wiedza i rozrywka z całego świata na wyciągnięcie ręki. Uczucia rodziców, myśli przyjaciół i pragnienia partnerów, które można poznać w ułamku sekundy.
Aż do Krachu.
Sześć lat po awarii Feeda Ziemia opustoszała – wielu nie poradziło sobie z nagłym zerwaniem połączenia, innych trzeba było się pozbyć. Ci, których to ominęło, próbują przeżyć w postapokaliptycznej rzeczywistości. Uzależnieni od cywilizacyjnego postępu muszą nauczyć się, jak żyć w świecie bez nowoczesnych technologii. Pozbawieni wiedzy o tym, co czują i myślą ludzie wokół, starają się budować relacje, od których zależy ich los.
Tom i Kate walczą o życie swoje i swojej sześcioletniej córki Bei. Razem z innymi, którym udało się przetrwać, próbują zorganizować się w niewielkim obozie. Po długim okresie spokoju nieznane zagrożenia po raz kolejny dają o sobie znać. Nim Tom i Kate zdecydują się na ucieczkę, ich córka zostaje porwana...


Onyx & Ivory, Mindee Arnett
PREMIERA: 13.03 
Nazywają ją Zdrajczynią Kate. To przydomek, który Kate Brighton odziedziczyła po ojcu, po tym, jak próbował zabić arcykróla Rime.
Wypędzona z szeregów szlachty Kate pracuje jako kurierka pocztowa. W tym fachu mogą przetrwać tylko najlepsi i najszybsi z jeźdźców, bo kiedy zapada noc, na świat wychodzą gadźce – mordercze bezskrzydłe smoki. Na szczęście Kate ma sekret, który zapewnia jej przewagę. Jest dzikunką, władającą zakazaną magią, która pozwala jej wpływać na umysły zwierząt.
I właśnie ta magia doprowadza ją do miejsca, gdzie gadźce za dnia dokonały masakry całej karawany, z której ocalał tylko Corwin Tormane, syn króla. Jej pierwsza miłość, chłopak, którego poprzysięgła zapomnieć po tym, jak skazał jej ojca na śmierć.


Gabriel, Jennifer L. Armentrout 
PREMIERA: 20.03 
Nicolette Besson nie sądziła, że kiedykolwiek wróci do posiadłości de Vincentów w Luizjanie, gdzie serce niegdyś złamał jej sam Gabriel de Vincent. Ucieczka przed wspomnieniami, a tym bardziej przed przystojnym Gabem jest znacznie trudniejsza, niż Nikki zakładała. Zwłaszcza, że wydaje się on zdeterminowany, by przebywać w jej towarzystwie tak często, jak to tylko możliwe.
Gabriela przez lata dręczyły wyrzuty sumienia z powodu tego, jak potraktował Nikki. Pragnął jej, ale nie było to właściwe. Nagle wszystko się zmieniło. Gabe nie ma już przed sobą dobrze mu znanej dziewczyny – widzi teraz bystrą, utalentowaną i nieziemsko piękną kobietę… którą w dodatku ktoś prześladuje. Młody de Vincent zrobi wszystko, żeby ją chronić i powstrzymać wiszącą nad rodem klątwę, nim ta ponownie uderzy.


First last look, Bianca Iovisoni
PREMIERA: 20.03 
Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej denerwującym gościem wszech czasów. Ale sytuacja się komplikuje: najlepszy przyjaciel jej współlokatora, Dylan Westbrook, jednym spojrzeniem przyprawia ją o szybsze bicie serca. Przy czym jest to rodzaj faceta, od jakich Emery zawsze starała się trzymać z daleka: za przystojny, za miły i zdecydowanie zbyt zabawny. Jej serce jest znowu w niebezpieczeństwie…


Dom nad jeziorem, Tasmina Perry
PREMIERA: 27.03 
Jennifer i Jim są dla siebie stworzeni, a upalne lato w Savannah utwierdza ich w tym przekonaniu. Decydują się postawić wszystko na jedną kartę i planują wspólną przyszłość. Sielankę przerywa tragedia, która złamie wiele serc i zmieni ich na zawsze. Czy powrót do pierwszej miłości po wielu latach może przynieść coś dobrego?


Starzy przyjaciele, Silvia Soler 
PREMIERA: 27.03 
Piękna i nostalgiczna opowieść o zgranej paczce przyjaciół zakochanych w życiu i sztuce. Marc, Mateu, Lidia, Ada i Santi razem studiują w Akademii Sztuki. Jednak ich młodość przemija i muszą zmierzyć się z dorosłym życiem, nie zapominając o więzi, która ich łączy.


Nasz ostatni dzień, Adam Silvera 
PREMIERA: 27.03 
Piątego września, krótko po północy, Mateo Torrez i Rufus Emeterio otrzymują wiadomość telefoniczną: dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata. Mogą jednak odpowiednio przygotować się na nadchodzącą śmierć. Są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi, lecz z różnych powodów każdy szuka nowej bratniej duszy na czas swojego Dnia Ostatecznego. Dzięki aplikacji Ostatni Przyjaciel Rufus i Mateo spotykają się, by przeżyć swoją pożegnalną wielką przygodę – niezapomniany dzień, który na zawsze zmieni życie ich obu.

3 komentarze:

  1. O żadnej z tych książek nie słyszałam wcześniej. Może kiedyś się na nie skuszę, ale obecnie czekam na inne nowości. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Część już wpadła na moją listę, ale jest ich tyle, że nie wiem czasem za co się zabrać :D

    OdpowiedzUsuń
  3. O widzę, że parę ciekawych pozycji się dla mnie znajdzie :)

    OdpowiedzUsuń