poniedziałek, 31 lipca 2017

Zapowiedzi: sierpień 2017

Jak co miesiąc, mam dla Was gorące zapowiedzi. Tym razem postanowiłam przejrzeć ofertę wydawnictw: Kobiecego, Literackiego, Filia, Czarna owca i Czwarta strona. Ciekawych zapraszam :)Wydawnictwo Kobiece:

"Dalila" Jason Donald- powieść, która z pewnością poruszy wiele serc. Premiera 25 sierpnia."To, co zostawiła" Ellen Marie Wiseman- kolejna pozycja ze szpitalem psychiatrycznym w tle. Może okaże się być lepsza niż "Dyskretne szaleństwo? Premiera 11 sierpnia.


"Ostatnia aria Mozarta" Matt Rees- powieść z wątkiem kryminalnym. Wydaje mi się, że może być to naprawdę dobra pozycja. Premiera 18 sierpnia.Wydawnictwo Literackie: 

"Sznurek" Adam Lang- książka, która zaintrygowała mnie ze względu na to, że jest skierowana do... chłopaków. Niemniej jednak wydaje się być naprawdę ciekawa. Premiera 17 sierpnia.


"Wielki ogień" Jeanne Bourin- pozycja z wątkiem historycznym w tle. Po za tym okładka jest przepiękna i możecie się ze mnie śmiać, ale właśnie dlatego zwróciła moją uwagę :D Premiera 17 sierpnia.


Wydawnictwo Filia: 

"Martwe listy" Caite Dolan- Leach- thriller, który z pewnością zmrozi krew w żyłach. Jestem ogromnie ciekawa. Premiera 30 sierpnia.


"Słodkie życie" Krystyna Mirek- powieść obyczajowa, której opis wydaje się być ciekawy i kto wie? Może uda mi się ją przeczytać. Premiera 30 sierpnia.


Wydawnictwo Czarna Owca:

"Ruchome piaski" Malin Persson- Giolito- mroczny thriller, który mnie przeraził samą okładką. A co dopiero skrywa wnętrze? Premiera 2 sierpnia.


"Droga do ciebie" JP Monninger- romans, który chwyci za serce niejedną osobę. Jestem bardzo jej ciekawa. Premiera 2 sierpnia.


Wydawnictwo Czwarta Strona: 

"Spisek scenarzystów. Paloma" Wojciech Nerkowski- komedia kryminalna, której jestem ogromnie ciekawa. Kto wie, może spodoba mi się bardziej niż "Jak cię zabić, kochanie?". Premiera 30 sierpnia.


"Za głosem serca" Izabela M. Krasińska- kolejna książka, na którą zwróciłam uwagę ze względu na okładkę. Powieść obyczajowa, która opowiada o sile przyjaźni i miłości. Premiera 17 sierpnia.A Wy na jakie książki czekacie najbardziej? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz