piątek, 16 czerwca 2023

(1139) Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów, Alice Oseman

 


Tytuł oryginału: The Heartstopper Colouring Book
Cykl: Heartstopper
Tłumaczenie: Natalia Mętrak-Ruda
Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 8.02.2023
Liczba stron: 90
Komiks, kolorowanka

Po raz kolejny muszę zacząć recenzję książki Alice Oseman w podobny sposób co poprzednio - twórczość tej autorki tak mocno do mnie trafia, że każdy kolejny jej utwór, jaki pojawia się na polskim rynku, musi trafić w moje ręce. Nie zdziwcie się, ale tak samo było właśnie z kolorowanką ze świata Heartstoppera. Powrót do dzieciństwa i to w towarzystwie ulubionych bohaterów? No proszę, przecież to przepis na świetnie spędzony czas! Więcej o tej pozycji poniżej.

Historia Nicka i Charliego podbiła serca wielu czytelników i szczerze mówiąc, nie ma się czemu dziwić. Ta historia jest po prostu jak ciepły kocyk – otula, ale daje też ogromnego wsparcia, kiedy tylko tego potrzebujemy. Kiedy więc okazało się, że wydawnictwo Jaguar wydaje kolorowankę, w której samemu można również stworzyć komiks, oszalałam ze szczęścia. Przecież to jest tak świetny pomysł dla wszystkich fanów tego cyklu, że nie mogę!


Przyznaję ze wstydem, że nie drzemie we mnie dusza artysty, a wszelkie kreatywne rzeczy są mi raczej nie po drodze - wyjątek stanowią wyklejanie obrazów z diamencików czy malowanie po numerach (tak, to szczyt mojej kreatywności, nie oceniajcie). Przekartkowanie tejże pozycji sprawiło jednak, że zatęskniłam za czasami, kiedy moja mama kupowała mi kolejne książeczki do kolorowania, w których znajdowały się często też różne zadania do wykonania. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że mam tę książkę u siebie i mogę powrócić do przeżywania historii Nicka i Charliego raz jeszcze, a ponadto wymyślić własny komiks.

Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów to pozycja, która z pewnością idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdego fana tej serii – pozwala uwolnić swoją kreatywność, zająć czymś głowę w razie potrzeby i po prostu sprawić, by czas mijał przyjemniej. Cieszę się, że ta pozycja została u nas wydana i możemy cieszyć się tak ciekawym dodatkiem do całego cyklu. Ja z pewnością w chwilach zmęczenia będę sięgać po tę pozycję, by się zrelaksować i puścić wodze swojej fantazji.


[Współpraca reklamowa]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz