środa, 9 września 2015

(4) Był sobie książę, Rachel Hauck

Dzisiaj przedstawiam Wam recenzję książki, która jest tak cudowna, że ja gdybym mogła przeczytałabym ją po raz kolejny i kolejny.. i kolejny.


Tytuł oryginału: Once Upon a Prince
Cykl: Royal weeding (tom 1)
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 436 
Romans

Jeżeli kojarzycie film pt. "Książę i ja", motyw jest identyczny. Dziewczyna zrywa ze swoim narzeczonym i w tym samym dniu poznaje chłopaka, który jej się zaczyna coraz bardziej podobać. Jednak ten chłopak, to nie jest zwykły chłopak, bo jest to.. książę. Dziewczyna nie świadoma tego, zaczyna się z nim spotykać, ale prawda jak wiadomo w końcu wychodzi na jaw. Oczywiście po dowiedzeniu się całej prawdy nie chce go znać i jest na niego okropnie zła. I w sumie teraz powinnam zakończyć opowiadanie tego, bo musiałabym Wam opowiedzieć całą książkę, a nie chcę tego robić.
- Z jakiego powodu? - wzruszyła ramionami. - Że rzeczywiście spotkałam księcia? A kto powiedział, że trzeba wyjść za pierwszego lepszego księcia, którego się napotka?
Moim zdaniem książka jest godna polecenia. Dziewczyny- jeżeli marzycie o księciu z bajki na białym rumaku i jesteście typowymi romantyczkami, koniecznie przeczytajcie tą książkę. Obiecuję Wam, że nie zawiedziecie się :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz