niedziela, 8 kwietnia 2018

(220 - 221) Oskarżyciel & Niewinna, Whitney G.

Andrew Hamilton jest przystojnym prawnikiem, którego pożąda niemal każda kobieta w mieście. Jest typem szelmowskiego flirciarza, który szuka tylko przygód na jedną noc. Pewnego dnia na czacie dla prawników poznaje Alyssę, z którą nawiązuje coś na kształt przyjaźni.Tytuły oryginałów: Reasonable Doubt: Volume 1 & Reasonable Doubt: Volume 2
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1 i 2)
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 15.03.2018 
Liczba stron: 128 & 120
Romans, erotyk 

Choć jest to książka, a właściwie książeczka, którą można pochłonąć w godzinę lub dwie, to tyle wydarzeń, dziwnych zbiegów okoliczności ile znajdziemy tutaj- nie znajdziemy chyba nigdzie indziej.

Andrew, czyli główny bohater powieści jest pewnym siebie (powiedziałabym nawet, że zbyt pewnym siebie) facetem, którego w kobietach interesuje tylko to, by pójść z nimi do łóżka. To nie jest fajne i ta postać zdecydowanie nie przypadła mi do gustu.

Alyssa, czyli druga główna bohaterka to kobieta, która wie czego chce, twardo stąpa po ziemi oraz dąży do spełniania swoich marzeń. Mimo, że jest to typ bohaterki, który zazwyczaj zyskuje moją sympatię, to Alyssy nie polubiłam. Po prostu nie trawię tej kobiety, sama nie wiem czemu.

Książka ta wciąga już od pierwszej strony i nie wypuszcza czytelnika ze swojego świata, aż do ostatniego zdania.
Autorka Whitney G, musi mieć naprawdę głowę pełną pomysłów, bo fabuła powieści została wymyślona oraz zrealizowana (jeśli mogę to tak nazwać) genialnie.

Przechodząc do drugiego tomu, czyli Niewinnej.

Moim zdaniem druga część jest odrobinę gorsza od pierwszej, chociaż jej zakończenie miażdży i powala czytelnika na łopatki. Myślę jednak, że wprowadzenie do świata Andrew i Alyssy było o wiele ciekawsze niż częste retrospekcje występujące w Niewinnej. Jednak również tutaj mogę powiedzieć, że książka wciąga czytelnika i nie pozwala się oderwać, a odbiorca jest naprawdę zafascynowany tym co będzie się działo dalej i jakie będą skutki działań bohaterów.

Polecam obie książki bardzo bardzo, zwłaszcza fankom pikantnych i przesyconych pożądaniem lektur.


Za egzemplarze bardzo dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz