wtorek, 28 lutego 2017

Podsumowanie lutego 2017

Kolejny miesiąc właśnie dobiegł końca, a co to oznacza? A no podsumowanie. Przedstawię Wam ile książek udało mi się przeczytać, jakie książki do mnie w tym miesiącu przyszły i ogólne podsumowanie miesiąca blogowego.Zaczynając od tego, jakie książki dotarły do mnie w tym miesiącu, to jest ich bardzo niewiele. Z tych dla mnie na własność.. jest aż jedna. Ale nie byle jaka! Bo od wydawnictwa SQN (nawet nie wiecie jak się cieszę :D ). Recenzja pojawi się w piątek, więc wyczekujcie, bo to naprawdę przepyszna lektura!

Za to z biblioteki dotarło do mnie dużo książek, z czego bardzo się cieszę :D
- "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes
- "Oddam Ci słońce" Jandy Nelson
- "I wciąż ją kocham" Nicholas Sparks
- "Beksińscy. Portret podwójny" Magdalena Grzebałkowska


Książki, jakie udało mi się przeczytać w tym miesiącu, to:
- "Margo" Tarryn Fisher
- "Egzorcysta" William Peter Blatty
- "Ukryta łowczyni" Danielle L. Jensen
- "Słowik" Kirstin Hannah
- "Zakon mimów" Samantha Shannon
- "Never, never" Colleen Hoover, Tarryn Fisher

Skąd tak słaby wynik? Wszystko przez to, że musiałam czytać "Lalkę" i tutaj taka śmieszna sytuacja.. Nie skończyłam jej. Poddałam się 200 stron przed końcem. Być może kiedyś ją skończę, ale wątpię. :D


Jeśli chodzi o statystyki bloga, to znów miło się zaskoczyłam. Mój blog osiągnął 31 808 wyświetleń. W lutym moje posty wyświetlono prawie 1 800 razy, a dodałam 27 ( z tym 28) postów. Ponownie udało mi się pisać codziennie z czego się naprawdę cieszę i mam nadzieję, że marzec będzie równie owocny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz