niedziela, 9 kwietnia 2017

5 miejsc, które chcę odwiedzić

Bardzo lubię podróżować i zwiedzać nowe miejsca, choć nie mam niestety na to ani czasu ani potrzebnych środków. Wiem za to, że w przyszłości koniecznie muszę zwiedzić te miejsca, bo są to moje miejsca marzeń.1. Nowy Jork- nie dlatego, że to jest teraz "modne". Fascynuje mnie to miejsce ze względu na mnogość kultur, które można tam spotkać. Różni ludzie, różne narodowości oraz różne jedzenie. Tak, to miejsce chcę odwiedzić najbardziej.2. Grecja- kojarzycie białe budynki, niezwykle prostą architekturę oraz cudowną pogodę? Tak, to właśnie tam. Od niedawna fascynuje mnie to miejsce i mam ogromną nadzieję, że kiedyś będzie mi dane je zwiedzić.


3. Francja- wieża Eiffla to moje kolejne marzenie. Wspiąć się na sam szczyt i obserwować z niego cały Paryż... Ach, marzenie! 💘💘


4. Hiszpania- kocham, kocham i jeszcze raz kocham hiszpańską muzykę, hiszpańską kulturę. Bardzo chciałabym odwiedzić ten kraj, aby zobaczyć jak to tak naprawdę tam wygląda. A także porobić mnóstwo zdjęć, aby mieć co wspominać później.


5. Los Angeles- miejsce, które chcę zwiedzić ze względu na to, że mieszka tam bardzo dużo gwiazd. Nie bójcie się, nie chcę ich obserwować z ukrycia ani nękać. Po prostu chciałabym zobaczyć na własne oczy jak wygląda życie w LA oraz Hollywood.
A Wy? Jakie miejsca na świecie chcielibyście odwiedzić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz