wtorek, 25 kwietnia 2017

12 serii, które chcę dokończyć

Dzisiaj po raz kolejny się Wam wyspowiadam. Tym razem napiszę Wam jakie serie, które zaczęłam muszę i chcę skończyć. A będzie ich trochę dużo :D


1. Szklany tron- "Imperium burz" będzie u mnie już w maju! <3 <3

2. Trylogia klątwy- Przede mną ostatnia część, czyli "Waleczna czarownica" (oby była lepsza od drugiej części!)

3. Seria o Joannie Chyłce- o tak, pragnę przeczytać wszystkie książki z tej serii :D

4. Czas żniw- dwie części za mną, ale przede mną jeszcze kilka (z tego co wiem :D )

5. After- jestem w trakcie czytania trzeciej części, ale bardzo chciałabym przeczytać całą serię, bo ktoś mi kiedyś powiedział, że będzie coś naprawdę ciekawego. I dosyć przełomowego.

6. Dwór cierni i róż- jak wiecie, przeczytałam pierwszą część, która szalenie przypadła mi do gustu. Niedługo mam zamiar sięgnąć po drugą część, a potem po kolejne.

7. Harry Potter- przeczytałam jak na razie tylko dwie części, ale na półce czekają już na mnie tomy 3, 4 i 5

8. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy- przeczytałam "Złodziej pioruna" i od sierpnia nie ruszyłam nic więcej. Nic a nic. Dlatego moim celem na tegoroczne wakacje jest przeczytać chociaż "Morze potworów".

9. Promyczek- dobra, to nie jest taka seria seria, ale chciałabym przeczytać książki z tego hmm "uniwersum" (tak się mówi? :D ), czyli "Gusa" oraz "Franco".

10. Gra o tron- tak, kolejna książka, którą zaczęłam czytać i odstawiłam. Pomimo tych kilku przeczytanych stron już mi się podoba, więc naprawdę chcę przeczytać całą tą serię. A potem obejrzeć serial. Lub na odwrót :D

11. Girl online- jak wiecie, w marcu wyszła trzecia część "Girl online solo", której jeszcze nie czytałam, ale bardzo bym chciała. I zrobię to.

12. Lux- pierwsza część mnie zauroczyła na maksa i mam naprawdę wielką nadzieję, że pozostałe części również tak przypadną mi do gustu!

A Wy? Jakie serie lub trylogie chcecie skończyć? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz