niedziela, 23 kwietnia 2017

Zapowiedzi wydawnicze: Maj 2017

Tak wiem, pewnie jesteście zdziwieni. Postanowiłam, że zapowiedzi będą się ukazywać tydzień przed końcem danego miesiąca, ponieważ później się okazuje, że jakaś książka miała swoją premierę np. 1 maja, a ja zapowiedzi dodaję 5 lub 6. Aby uniknąć takich sytuacji, od dnia dzisiejszego zapowiedzi będą się ukazywać tak a nie inaczej. Dlatego dziś mam dla Was mnóstwo cudownych zapowiedzi, których naprawdę nie mogę się doczekać!Wydawnictwo SQN:
W maju będziemy mogli się doczekać naprawdę świetnych pozycji od tego wydawnictwa. Na które ja czekam?
Zdecydowanie na "Wiatrodzieja" Susan Dennard. Jest to kontynuacja "Prawdodziejki", którą mam w planach niedługo przeczytać. Przynajmniej postaram się wyrobić z czytaniem do premiery. A premiera zaplanowana jest na 10 maja.


Kolejną książką na jaką czekam jest to "Grimm city. Bestie" Jakuba Ćwieka. O tym autorze słyszałam naprawdę dużo dobrych opinii, więc muszę się z nim jak najszybciej zapoznać. I to koniecznie! Książka także ukaże się 10 maja, więc mamy naprawdę na co czekać :D


Wydawnictwo Kobiece:
W tym wydawnictwie królują książki obyczajowe, na które delikatnie mówiąc, mam ostatnimi czasy lekką obsesję. Nie zapominajmy także o thrillerach, które także możemy znaleźć w ofercie tego wydawnictwa. A jakie książki zainteresowały mnie tym razem?
"Dom bez okien" autorstwa Nadii Hashimi ma swoją premierę już 12 maja. Zapowiada się naprawdę przepyszna lektura!


Następnie mamy "Diamentową górę" Cecily Wong. Książka wydaje się być naprawdę warta przeczytania. Dlatego nie mogę się jej doczekać :D Premiera 19 maja.


Kojarzycie książkę "Suknia ślubna"? Był tam motyw, gdzie suknia ślubna miała taką swoją własną historię i przechodziła od kobiety do kobiety. Tym razem wydawnictwo przygotowało nam książkę, w której dowiemy się o tajemnicy pewnego szala. "Dziewczyna z nagietkowym szalem" Susan Meissner ukaże się już 19 maja. Brzmi niesamowicie ciekawie!


Wydawnictwo Filia:
W maju szykuje się naprawdę wysyp świetnych książek. Wydawnictwo Filia ma dla nas kilka świetnych pozycji, a ja pokażę Wam na jakie ja czekam najbardziej.

"Franco" Kim Holden jest niejaką kontynuacją "Gusa". We wrześniu pisałam Wam o "Promyczku", który właściwie zapoczątkował całą serię. "Franco" będziemy mogli znaleźć w księgarniach już 24 maja. "Tysiąc pocałunków" Tillie Cole zapowiada się naprawdę ciekawie i nie mogę się doczekać lektury! Premiera 17 maja.


"Deniwelacja" Remigiusza Mroza. Dobra, przyznawać się- czy jest na sali ktoś kto nie czekał na jego książkę? Sama nie znam takiej osoby. Ja z kolei nie wiem czy się do nich zaliczam, ponieważ w życiu nie przeczytałam tej serii. Ale mam szczerą chęć ją zacząć. Premiera 10 maja.Wydawnictwo Smak Słowa:
"Ziemia kłamstw" Anne B. Ragde już znacie zapewne z mojej przedpremierowej recenzji- TU. Ale tytułem wyjaśnienia: jest to premiera wydania 2 tej sagi. W zupełnie nowej odsłonie, z nowymi okładkami. Niemniej jednak premiera odświeżonego wydania tej książki już 8 maja.
Jak sami widzicie, szykuje się dla nas naprawdę dobry miesiąc pod względem książek. Sama nie wierzę, że aż tyle świetnych pozycji wychodzi, ale nie mogę się ich doczekać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz