niedziela, 30 kwietnia 2017

Wiosenny Book TAG

Wiosna co prawda już się zaczęła (przynajmniej ta kalendarzowa), ale nikt mi nie zabroni dodać tego tagu teraz. A co!1. Bocian – czyli książka, do której co rok wracasz.
Taką książką jest na pewno "Stowarzyszenie umarłych poetów" (TU). Czytałam ją dwa lata temu, w zeszłym roku, a także chcę ją przeczytać w tym. Jest to moja ulubiona książka, jeśli chodzi o te książki "klasyki". 

2. Przebiśnieg – czyli książka, którą przeczytasz jako pierwszą w wiosnę.
Jako, że wiosna już dawno się zaczęła, mogę powiedzieć jaką książkę przeczytam w tym tygodniu (początek maja). Będzie to lektura szkolna- "Zbrodnia i kara".

3. Marzanna – czyli książka rozczarowanie, którą z chęcią byś utopiła.
To pytanie jest moim ulubionym 😂Zaskoczeniem nie będzie, jak dam "Dziennik panny służącej" (TU)? No wiem, że nie. Pisałam już tyle razy jak bardzo ta książka jest zła, że sama nie zliczę :D

4. Motyl – czyli nowoodkryty/a autor/ka, którego/ą pokochałaś.
Będzie to na pewno Remigiusz Mróz, którego bardzo polubiłam za "Zaginięcie" (TU). Na wiosnę bardzo polubiłam się także z Brittainy C. Cherry.

5. Krokus – czyli niesamowicie piękna i wyjątkowa książka.
Szczerze mówią mam wiele takich książek, ale jeżeli muszę wybrać jedną- to tak zrobię. Moim zdaniem taką książką jest "Dwie sekundy przed cudem"(TU).

6. Zawilec – czyli książka, którą spotkasz wszędzie.
Ostatnimi czasy jest to zdecydowanie książka "Imperium burz" Sarah J. Maas. Oczywiście mam ją w planach kupić już w maju. Ja bym nie kupiła? Pff :D

7. Cudowne skowronki – czyli osoby, które nominuję do wykonania tego Book Tagu 
Oryginalna nie będę- nominuję każdego, kto przeczyta ten post. Zrobiłeś/aś ten TAG u siebie? Napisz o tym w komentarz- z chęcią zajrzę!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz