poniedziałek, 12 grudnia 2016

Blogmas #12: Co kupić dla Niego?

W zeszłym roku pisałam Wam już o tym co najlepiej kupić dla naszych mężczyzn pod choinkę.
W tym roku postanowiłam stworzyć taką aktualizację wzbogacając post swoimi już propozycjami prezentów.
Wbrew wszelkim pozorom jestem jedną z tych osób, które wolą o wiele bardziej dawać prezenty niż je dostawać. Kupowanie świątecznych prezentów sprawia mi niemałą radość, a pakowanie ich? To jest już bajka!

(źródło: weheartit.com)


1. Coś dla tych, którzy nie chcą się za bardzo wysilać i nie mają żadnego konkretnego pomysłu na prezent. Polecam zestawy upominkowe, których teraz jest multum. Ich cena najczęściej waha się między 15- 30 zł. Są także te droższe, ale to już kwestia środków pieniężnych jakie posiadamy i chęci.2. Tutaj może kogoś zaskoczę, ale fajnym prezentem dla mężczyzny byłaby kawa. Bo dziewczyny, przyznajmy- faceci to kawosze i to wiadomo nie od dziś. Nie znam takiego, który by nie pił kawy. Zawsze można kupić taką dużą paczkę, a uśmiech na twarzy jest gwarantowany.

3. Alkohol. Oczywiście tylko dla tych pełnoletnich panów. I od pełnoletnich osób!
Tata lub dziadek lubią whisky? No problemo. Jest to co prawda troszkę produkt z tej "górnej" półki, ale za to jaką radość sprawia! Jeżeli nie macie wystarczających środków, jako rodzeństwo możecie zawsze się złożyć. "Grosz do grosza a będzie kokosza" 😂

4. Jeżeli Twój mężczyzna jest typem eleganta, świetnym prezentem może okazać się krawat lub zegarek. Praktyczny, elegancki i z pewnością przypadnie takiemu do gustu.

 klik


5. A może ten mężczyzna to taki biznesmen, który wszędzie chodzi z laptopem? Tutaj dobrym pomysłem okaże się torba na laptopa. Może być taka zwykła materiałowa, której cena zazwyczaj nie przekracza nawet 100 zł, ale może też być skórzana, która kosztuje ok. 150- 300 zł.

 klik

6. Książka. Tak moi drodzy- książka. Nie musi być to książka do takiego "luźnego" czytania. Może to być jakiś poradnik (np. "Jak założyć własny biznes?").

7. Perfumy. Nie każdy mężczyzna ma swój określony gust jeśli chodzi o perfumy, ale Ty, jako jego kobieta masz prawo wybrać zapach, jakim będzie co rano się psikał i który będzie symbolizował coś w stylu "On jest mój! To ja mu wybrałam te perfumy!".


Oczywiście jest tych pomysłów o wiele, wiele więcej i ja sama nawet nie pomyślałabym, że napiszę tutaj aż tyle propozycji. Aż boję się wiedzieć, jak duży wybór jest dla kobiet...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz