wtorek, 20 grudnia 2016

Blogmas #19-20: Co kupić dla Niej?

Wyjaśniliśmy sobie już co mamy kupić dla Niego, ale pozostaje kwestia co kupić dla Niej? Niby wybór jest prosty, ale będąc w sklepie zwyczajnie głupiejemy na widok tych wszystkich reklam, promocji i tego typu rzeczy.

(źródło: weheartit.com)


1. Oczywiście zestaw. Najprostszy i najbardziej praktyczny prezent. My kobiety lubimy perfumy, więc taki zestaw to dla nas bardzo fajny prezent. Na rynku mamy multum różnych zestawów, od tych zapachowych po pielęgnacyjne.


2. Kawa! Chociaż może tylko ja jestem taką osobą? Gdybym pod choinką znalazła pakę cappuccino w różnych smakach to oszalałabym z radości, mówię serio!


3. Pędzle do makijażu. I może to się wydawać takim trochę hmm.. pójściem na łatwiznę? To jest to naprawdę fajny prezent. Umówmy się, wiele kobiet się maluje. Taki zestaw pędzli może się okazać strzałem w 10.

4. Biżuteria. Mowa tutaj o bransoletkach, naszyjnikach, a nawet o zegarkach. Choć zegarek to taki już prezent odchodzący w zapomnienie, to i tak pozostaje grono, które takowego gadżetu używa.

5. Książki! Coś o czym mogę rozmawiać godzinami, a także coś co mogę dostawać i kupować sama w hurtowych ilościach. Szukasz książki pod choinkę? Odsyłam Cię tutaj: 10 książek idealnych na prezent.

6. Torebka. Tylko z tym to można by było poradzić się samej zainteresowanej. Bo przecież prezent nie musi być tajemnicą, zawsze możecie się podpytać- spokojnie ;)

I mogłabym wymieniać i wymieniać, ale prawda jest taka, że każdy prezent jest dobry. Nawet takie zwykłe skarpetki (uwielbiam je!).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz