niedziela, 11 czerwca 2017

Albo Albo TAG

Niedziela z natury jest dosyć leniwym dniem, więc nie zdziwi Was to, że dodaję też taki "leniwy" post. Wpis z wczoraj pojawi się dzisiaj ok. 20, więc bądźcie spokojni :) Co do tagu, znalazłam go na blogu Kuby z Blue Kuba Books1. Wolałabyś na swoim blogu publikować tylko recenzje czy tylko posty okołoksiążkowe?
Jeśli się nad tym tak zastanowić, to chyba wolałabym pisać tylko recenzje. Kiedyś skończą mi się pomysły na posty okołoksiążkowe, a książek nigdy mi nie zabraknie. 

2. Wołałabyś zawsze widzieć ekranizacje książki najpierw, zanim ją przeczytasz, czy przeczytać książkę i nigdy nie obejrzeć filmu?
Zdecydowanie najpierw wolałabym przeczytać książkę, a później obejrzeć film. Już kilka razy zdarzyło mi się tak, że po obejrzeniu filmu nie miałam ochoty czytać książki. 

3. Wolałabyś mieć listę wszystkich książek w swoim życiu czy posiadać egzemplarz swojej pierwszej ulubionej książki?
Chyba listę wszystkich książek. Wtedy mogłabym ewentualnie wrócić kiedyś do danego tytułu. 

4. Wolałabyś należeć do klubu książkowego, w którym nie ma osób z blogosfery i spotkać się w nim regularnie czy spotykać się raz w roku z najlepszym przyjacielem z blogosfery?
Nie mam przyjaciela z blogosfery, dlatego mój wybór pada na opcję numer 1. 

5. Wolałabyś mieć czas, by przeczytać wszystkie książki, jakie tylko chcesz, czy mieć pieniądze, by kupić wszystkie książki jakie tylko chcesz?
Świadomość, że na mojej półce stoją te wszystkie książki, które tak chcę samo w sobie napawa mnie czystą radością, więc poproszę pieniądze :D

6. Gdyby ekranizowano Twoją ulubioną książkę, wolałabyś mieć kontrolę nad tym, kto będzie w obsadzie, czy nad tym, co znajdzie się w scenariuszu?
Myślę, że wolałabym zdecydować kto będzie grał w tej ekranizacji. Aktorzy grają tam pierwsze skrzypce, więc ich odpowiedni wybór musi być dobrze dokonany. 

7. Wolałabyś mieć ulubioną książkową supermoc czy ulubioną książkową technologię?
Ulubioną książkową moc! Najlepiej niewidzialność. 

8. Wolałabyś przeczytać niesamowitą książkę ze słabym zakończeniem czy słabą książkę z dobrym zakończeniem?
Napisałabym, że żadne, ale skoro muszę wybrać, to wybieram opcję pierwszą. 

9. Wolałabyś nie być w stanie czytać w jadącym pojeździe czy nie być w stanie czytać na leżąco?
Wolałabym nie być w stanie czytać na leżąco. O matko, ja kocham czytać w autobusie, więc muszę być w stanie tam czytać :D

10. Wolałabyś zapomnieć treść ulubionej książki lub serii, by móc ją przeczytać ponownie po raz pierwszy, czy zapomnieć treść wszystkich kiepskich książek, które przeczytałeś?
Zapomnieć treść wszystkich kiepskich książek, ponieważ nie mogłabym pogodzić się z zapomnieniem akcji ze "Szklanego tronu". Po prostu nie.


A nominuję wszystkich, którzy zechcą odpowiedzieć na te pytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz