środa, 21 czerwca 2017

TOP 5 książek o miłości

Pewnie większość kobiet, które czytają moje bloga czyta romanse. Miłość, kwiatki, motylki w brzuchu, głupi uśmiech na ustach, a czasami nawet wypieki na policzkach. Doskonale znam to uczucie :)


Kobietki! Jeżeli szukacie inspiracji jaką książkę z motywem miłości przeczytać- służę pomocą. Oto 5 propozycji powieści romantycznych, które czytałam i bardzo lubię. 

1. "P.S Kocham Cię" Cecelia Ahern- historia wzruszająca, ale bardzo romantyczna. Podczas lektury płakałam oraz śmiałam się, co mi się ostatnio bardzo rzadko zdarza podczas czytania. Moja krótka opinia o tej książce: TUTAJ. 

2. "Zima koloru turkusu" Carina Bartsch- jest to druga część serii "Lato koloru wiśni". Kocham tą książkę i kocham głównych bohaterów. Pamiętajcie: pijana Emily to najzabawniejsza Emily. Moją recenzję możecie przeczytać TUTAJ

3. "Kochając pana Danielsa" Brittainy C. Cherry- ostatnio udało mi się przeczytać drugą już książkę tej autorki, czyli tą znaną większości historię o miłości do pana D. Mamy tutaj miłość, bolesne rozstania, płacz, a także wiele innych akcji, dla których powinno się przeczytać tą powieść. Moja recenzja jest TUTAJ. 

4. "Maybe someday" Colleen Hoover- nie jest zaskoczeniem to, że uwielbiam pania Hoover. Jej twórczość bardzo mi się podoba i ogromnie cieszę się, że dostałam szansę na poznanie tej autorki. Jest to pierwsza książka jaką przeczytałam właśnie tej autorki i pokochałam ją od razu. Historia Sydney i Ridge'a jest piękna i wzruszająca. Musicie ją przeczytać. Recenzja TUTAJ. 

5. "Pocałunek na pożegnanie" Tasmina Perry- tutaj cofamy się kilka lat wstecz i poznajemy Ros oraz Dominica. Kilkadziesiąt lat później Abby Gordon znajduje zdjęcie pary zakochanych i postanawia zbadać historię tych dwojga. Ciekawa, wzruszająca, wciągająca powieść dla wszystkich fanek romansów. Moją recenzję przeczytacie TUTAJ. 

Jeżeli czytałyście jakąś z tych książek, koniecznie dajcie znać w komentarzu jak Wam się podobała :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz