piątek, 1 września 2017

OGŁOSZENIE

Nie bójcie się- to nic strasznego!
Z racji tego, że właśnie zaczął się wrzesień, a ja idę w tym roku do klasy maturalnej, muszę Wam napisać o kilku zmianach na blogu.W najbliższym czasie czeka mnie naprawdę dużo nauki, choć to nie oznacza, że zrezygnuję z bloga i czytania. Jest to moja pasja, więc nie potrafiłabym z niej zrezygnować, ale uważam, że muszę troszkę przystopować. Co prawda, nie wychodzi mi to, ponieważ w przyszłym tygodniu przyjdą do mnie nowe 3 książki, ale to nic!

Na pewno zmieni się moja regularność w dodawaniu wpisów. Postanowiłam, że będę pisała tutaj tylko kilka razy w tygodniu, żeby móc skupić się na nauce i (oczywiście) czytaniu.

Nie wiem jak będzie to działać, ale jak na razie planuję, że będzie to wyglądało mniej więcej tak:

- recenzje będą pojawiały się dwa razy w tygodniu, lub w przypadku recenzji przedpremierowych lub premierowych w wybranym przeze mnie dniu. Pisząc dwa razy w tygodniu, mam na myśli: poniedziałek i piątek.

- w każdą drugą niedzielę miesiąca będę dodawała dla Was posty z cyklu (Nie)poradnik maturzysty, w których będę opisywała moje sposoby na naukę i takie tam. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, odsyłam Was do TEGO wpisu.

- POLECAJKI będą się pojawiały regularnie, co czwartek, czyli to pozostaje bez zmian :)

- jeśli chodzi o podsumowania miesięcy i zapowiedzi, to będę starała się je dodawać we wtorki, na tej samej zasadzie co teraz, czyli zapowiedzi przed zakończeniem danego miesiąca, a podsumowania już po jego zakończeniu.


Być może w między czasie pojawią się również jakieś wpisy, ale nic nie obiecuję. Mam nadzieję, że mimo to zostaniecie tu ze mną i będziecie dalej mnie wpierać, tak jak to robiliście dotychczas. Oczywiście z nowymi "zasadami" startuję już od jutra.

Do następnego wpisu, buziaki! ♥♥♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz