wtorek, 3 stycznia 2017

Najgorsze książki 2016

Musiało kiedyś do tego dojść. Nie chciałam pisać tego postu, ale stwierdziłam, że pewna doza hejtu nam nie zaszkodzi. Dzisiaj ponarzekam na książki, które mnie rozczarowały, i których widoku nie mogę znieść.

(źródło: weheartit.com)


 5. Jest książka, która nie urzekła mnie, ponieważ była schematyczna i do bólu przewidywalna. Jest to "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa.


4. Na tym miejscu znalazła się książka, która była do bólu nudna i nieciekawa, a akcja, która tam była nie była nawet akcją. Zwykła gadanina, byleby zapełnić karty książki i zarobić. Autor chciał poruszyć chyba dosyć ważny problem, ale nie udało mu się to. Jest to "Niezauważalna" Marcusa Sedgewicka


3. Uwaga, uwaga. Właśnie znaleźliśmy się już na podium! Teraz pozostaje napisać komu przypadło "brązowe" miejsce w tym rankingu. Jest to książka pt. "Zamknięte pokoje" Care Santos. Książka ta była nudna, mnóstwo zbytecznych faktów, choć pomysł był bardzo dobry.


2. Na miejscu srebrnym uplasowała się książka dość kontrowersyjnego autora, który mówi co myśli (tak myślę) i nie boi się krytyki. Jest to "Pokolenie ikea" Piotra C, która była bardzo szowinistyczna i głupia, chociaż momentami nawet zabawna.


1. Złoto otrzymuje najgorsza książka 2016 roku. Nie mogę patrzeć na tą okładkę, wszystko przez zawartość. Głupia, nudna, o niczym. Płascy bohaterowie i brak konkretnej fabuły. Moi drodzy, Złotą malinę książek otrzymuje..... "Dziennik panny służącej" autorstwa Octave Mirbeau. Nie wiem jak ktokolwiek mógł dopuścić do wydania tego gniotka.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz