poniedziałek, 8 lipca 2019

Maraton serialowy (8.07 - 15.07)

Pewne dziewczyny z Instagrama postanowiły zorganizować maraton. Jednak nie jest to zwyczajny maraton, ponieważ przez cały tydzień będziemy oglądać różne seriale. Dziewczyny wymyśliły dwa typy wyzwań, które za chwilę Wam pokażę. :)

tutaj dla leniuszków podsyłam linki do profili dziewczyn:
https://www.instagram.com/booka_reads/
https://www.instagram.com/kbookzz/Oczywiście jako osoba, która ma dość obszerną listę seriali do obejrzenia, postanowiłam, że podejmuję trudniejsze wyzwanie. Jak widzicie wyżej, jest pięć kategorii i mimo tego, że ma być trochę trudniej, to myślę, że będzie dość łatwo wykonać wszystkie zadania.

Kategoria 1: Serial, który od dawna chciałaś pooglądać
Tutaj miałam mały problem, ponieważ mam od groma różnych tytułów do obejrzenia. Mój wybór padł jednak na Lucyfera. Mnóstwo ludzi zachwala ten serial, a ja nie mogę już dłużej wytrzymać ze swoją ciekawością, więc zabieram się właśnie za niego.


Kategoria 2: Premiera tego roku
Przy tej kategorii zdecydowałam się na The Society. Jest to jeden z niewielkiej liczby seriali, które chcę obejrzeć, a które zostały wypuszczone w tym roku. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu.


Kategoria 3: Serial animowany
No cóż... Jako osoba pełnoletnia powinnam, chociaż stwarzać pozory normalności i dojrzałości, jednak jestem okropnie dziecinna. Dlatego mój wybór padł na Barbie! Tak, dobrze widzicie. 😂


Kategoria 4: Serial w innym języku niż angielski
Z tą kategorią miałam pewną trudność. Jednak po dłuższym namyśleniu się stwierdzam, że będzie to dobra okazja do nadrobienia serialu SKAM, którego nie oglądałam już wieki.


Kategoria 5: Serial posiadający więcej niż 3 sezony
Trzeba przyznać, że mnóstwo jest takich seriali. Dlatego będę dalej oglądać Teorię Wielkiego Podrywu, która ma aż dwanaście sezonów. Chyba się zalicza, co? :D


Kategoria 6: Serial z tytułem, który nie ma polskiego odpowiednika
Tutaj mój wybór padł na Stranger Things. Kilka dni temu został wypuszczony trzeci sezon, którym zachwycają się wszyscy. Dlatego postanowiłam samej sprawdzić, o co tyle szumu.


Wybaczcie mi, że wstawiam ten post dopiero dzisiaj. Jednak myślę, że to nic straconego i możecie śmiało dołączyć do maratonu. Możecie tworzyć własne listy, na których oznaczycie organizatorki, do czego gorąco zachęcam. Dziewczyny wymyśliły świetne kategorie, także nie pozostaje nic innego, jak brać udział.

1 komentarz: