poniedziałek, 8 lipca 2019

Maraton serialowy (8.07 - 15.07)

Pewne dziewczyny z Instagrama postanowiły zorganizować maraton. Jednak nie jest to zwyczajny maraton, ponieważ przez cały tydzień będziemy oglądać różne seriale. Dziewczyny wymyśliły dwa typy wyzwań, które za chwilę Wam pokażę. :)

tutaj dla leniuszków podsyłam linki do profili dziewczyn:
https://www.instagram.com/booka_reads/
https://www.instagram.com/kbookzz/Oczywiście jako osoba, która ma dość obszerną listę seriali do obejrzenia, postanowiłam, że podejmuję trudniejsze wyzwanie. Jak widzicie wyżej, jest pięć kategorii i mimo tego, że ma być trochę trudniej, to myślę, że będzie dość łatwo wykonać wszystkie zadania.

Kategoria 1: Serial, który od dawna chciałaś pooglądać
Tutaj miałam mały problem, ponieważ mam od groma różnych tytułów do obejrzenia. Mój wybór padł jednak na Lucyfera. Mnóstwo ludzi zachwala ten serial, a ja nie mogę już dłużej wytrzymać ze swoją ciekawością, więc zabieram się właśnie za niego.


Kategoria 2: Premiera tego roku
Przy tej kategorii zdecydowałam się na The Society. Jest to jeden z niewielkiej liczby seriali, które chcę obejrzeć, a które zostały wypuszczone w tym roku. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu.


Kategoria 3: Serial animowany
No cóż... Jako osoba pełnoletnia powinnam, chociaż stwarzać pozory normalności i dojrzałości, jednak jestem okropnie dziecinna. Dlatego mój wybór padł na Barbie! Tak, dobrze widzicie. 😂


Kategoria 4: Serial w innym języku niż angielski
Z tą kategorią miałam pewną trudność. Jednak po dłuższym namyśleniu się stwierdzam, że będzie to dobra okazja do nadrobienia serialu SKAM, którego nie oglądałam już wieki.


Kategoria 5: Serial posiadający więcej niż 3 sezony
Trzeba przyznać, że mnóstwo jest takich seriali. Dlatego będę dalej oglądać Teorię Wielkiego Podrywu, która ma aż dwanaście sezonów. Chyba się zalicza, co? :D


Kategoria 6: Serial z tytułem, który nie ma polskiego odpowiednika
Tutaj mój wybór padł na Stranger Things. Kilka dni temu został wypuszczony trzeci sezon, którym zachwycają się wszyscy. Dlatego postanowiłam samej sprawdzić, o co tyle szumu.


Wybaczcie mi, że wstawiam ten post dopiero dzisiaj. Jednak myślę, że to nic straconego i możecie śmiało dołączyć do maratonu. Możecie tworzyć własne listy, na których oznaczycie organizatorki, do czego gorąco zachęcam. Dziewczyny wymyśliły świetne kategorie, także nie pozostaje nic innego, jak brać udział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz