niedziela, 29 grudnia 2019

Ostatnio obejrzane #7

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam coś o kulinarnym programie, a także pewnym kolejnym świątecznym filmie.
Nailed it! Holiday! (2018)

Nigdy nie kręciły mnie kulinarne programy i seriale. Samo gotowanie również nie wzbudzało mojego zainteresowania. Oglądanie jednak jak inni kucharze wykonują skomplikowane desery w dość amatorski sposób, stało się moim hobby. 

Nailed it! to program idealny dla tych, którzy mają za dużo czasu wolnego oraz uwielbiają śmiać się z porażek innych. Ta edycja świąteczna jest moim zdaniem o wiele lepsza niż edycja zwykła. Nie tylko wprowadza w nastrój świąteczny, ale i poprawia humor. Mam szczerą nadzieję, że pojawią się kolejne sezony. 


Świąteczny książę: królewskie wesele, reż. John Schultz (2018)

Druga część przygód Amber i Richarda okazała się o wiele ciekawsza niż początek ich znajomości. 

Tym razem główni bohaterowie planują swoje wesele, które będzie jednym z największych wydarzeń w królestwie. Jednak oczekiwania przyszłej królowej względem organizacji ślubu chyba nie do końca są takie, jak oczekiwała. Na dodatek pojawia się problem z wypłatami dla pracujących, co przyczynia się do buntu mieszkańców. Jak poradzą sobie z tym problemem narzeczeni? 

Z uśmiechem na ustach oglądałam tę produkcję, choć nie zabrakło moich zastrzeżeń. Film jest bardzo dobry pod względem gry aktorskiej (która znacznie się poprawiła), jednak zwrot akcji dotyczący znikających pieniędzy, został moim zdaniem na siłę poprowadzony. Owszem, było to zaskakujące, a Amber zasługuje na medal za swoją spostrzegawczość i bystry umysł, jednak można było to zrobić lepiej. 

No ale nie będę już dłużej narzekać. Jeśli rozczarowała Was poprzednia część, to możecie dać szansę drugiemu filmowi, który jest zdecydowanie lepszy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz