wtorek, 15 maja 2018

TBR: maj, czerwiec 2018

Na mojej tzw. półce wstydu stoi jakieś 20 książek, które czekają na przeczytanie i zrecenzowanie. A że zawsze znajduje się coś, co jest mnie odciąga od tych pozycji, postanowiłam stworzyć TBR na połowę maja i czerwiec, żeby przeczytać chociaż połowę tych zalegających tytułów. Oczywiście znajdą się tutaj nie tylko książki z tej półki, ale również pozycje z mojej biblioteczki oraz pozycje biblioteczne.W końcu chciałabym się zabrać za kontynuację Promyczka od Kim Holden, czy Gusa.Marzy mi się również przeczytanie Wichrowych wzgórz, które swego czasu zaczęłam, ale nigdy nie skończyłam.


Król kruków, czyli książka którą posiadam już chyba nawet od roku. A wciąż jej nie przeczytałam.Druga część Bad Boy's Girl również na mnie czeka. A ja nie mogę się doczekać, aż po nią będę w stanie sięgnąć.


Dla niego wszystko, czyli druga część powieści Alexy Riley Dla niej wszystko.


Ostatni tom sagi rodziny Neshov autorstwa Anne B. Ragde.


Wieża Świtu Sary J. Maas


Muszę to wiedzieć, czyli książka której chyba najbardziej się nie mogę doczekać.Powieść Magdaleny Falkowskiej To nie jest Twoje dziecko.Naznaczeni śmiercią oraz kontynuacja, Spętani przeznaczeniem.Jest to tylko 11 pozycji, ale nie chcę robić bardzo dużego TBR'u, żeby później nie wyszło, że nie przeczytałam nic...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz