środa, 16 października 2019

KONKURS! Wygraj nową powieść Joanny Jax!

Cześć!
Dziś mam dla Was małą niespodziankę, a to dlatego, że we współpracy z wydawnictwem Videograf SA, mogę uszczęśliwić kogoś z Was i podarować egzemplarz nowej powieści Joanny Jax Milczenie aniołów.O czym jest ta książka? 
Jest to powieść, w której można spotkać bohaterów znanych już z takich serii, jak Zanim nadejdzie jutro oraz Zemsta i przebaczenie. Tym razem nasi ulubieńcy muszą zmagać się z powojenną rzeczywistością oraz wszechobecnym komunizmem. Jeżeli lubicie takie historie, no to jak najbardziej zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!

Jeżeli ciekawi Was moje zdanie na jej temat, to odsyłam Was to mojej recenzji: http://www.oksiazkachinietylko.pl/2019/09/465-przedpremierowo-milczenie-anioow.html

Co trzeba zrobić, aby wygrać egzemplarz? 
1. Należy być obserwatorem tego bloga (miło by było, gdybyście również zostawili swoją obserwację na moim Instagramie instagram.com/oksiazkachinietylko, ale nie jest to wymagane 😊)
2. Należy również polubić Fanpage wydawnictwa Videograf SA (tutaj podobnie, jak wyżej: byłoby super, gdybyście zostawili również obserwację na Instagramie wydawnictwa: https://www.instagram.com/videograf.sa/)
3. Aby otrzymać książkę, należy również odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:
Dlaczego lubisz czytać powieści z historią w tle? 
Swoje odpowiedzi należy podawać w komentarzach pod TYM postem. W takim komentarzu musi znaleźć się informacja o tym, pod jaką nazwą obserwujecie tego bloga (oraz opcjonalnie Instagrama), oraz przede wszystkim odpowiedź na pytanie konkursowe. Co do długości odpowiedzi: nie mam żadnych wymagań, ale warto podkreślić, że nie muszą to być bardzo rozbudowane i długie komentarze. :) 

Jeszcze garstka ważnych informacji:
- wysyłka tylko na terenie Polski
- fundatorem nagrody jest wydawnictwo Videograf SA
- komentarze, które nie spełnią ww. wymagań, nie będą brane pod uwagę

KONKURS TRWA OD 16.10.2019 DO 16.11.2019. NA OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY MAM 7 DNI, WIĘC BARDZO PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ. 
JEŚLI ZWYCIĘZCA NIE ZGŁOSI SIĘ DO MNIE W CIĄGU KOLEJNYCH 7 DNI, ZOSTANIE WYŁONIONA KOLEJNA OSOBA. 

Myślę, że to tyle. Mam nadzieję, że chętnie weźmiecie udział, ponieważ Milczenie aniołów to naprawdę świetna książka.

Życzę powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz