niedziela, 2 grudnia 2018

Blogmas #1, czyli odliczanie do świąt właśnie się rozpoczęło

Przyznaję, że odrobinę spóźniłam się z tego typu postem. Jednak nie zamierzam z tego powodu rezygnować z tej całej zabawy, która polega na pisaniu postów codziennie od 1 grudnia do 24 grudnia, między innymi o tematyce świątecznej.Chciałabym opowiedzieć Wam w dużym skrócie, jak to wszystko będzie wyglądało przez ten czas. Zastanawiam się również nad tym, aby przedłużyć to odliczanie aż do sylwestra... Hm. Musiałabym się nad tym głębiej zastanowić.

Na pewno chciałabym, żeby ten czas był wypełniony nie tylko samymi książkami, ale również filmami (oczywiście z motywem świąt), a może i różnymi inspiracjami. Sama jeszcze do końca nie wiem, jak chciałabym pokierować wpisami oraz co ma pojawić się w jakim dniu. Podejrzewam, że wszystkie pomysły przyjdą do mnie jak tylko zacznę coś dla Was tworzyć, bo tak jest zawsze. Nie mogę zapomnieć ich zapisać, ponieważ wtedy może być większe prawdopodobieństwo tego, że moje pomysły wypadną mi z głowy tak szybko, jak się tam pojawiły.

Mam jednak mały zamysł tego, o czym chciałabym Wam w tym czasie napisać. Na pewno pojawią się recenzje książek z motywem świątecznym w tle, ponieważ uzbierało się ich dość sporo. To samo może dziać się z filmami, a uwierzcie, że takich filmów mi w tym roku zdecydowanie nie brakuje.
Mam plan również zaktualizować nieco moje posty na temat prezentów, ale to wszystko w swoim czasie. Ja Wam zdradzę, że mam już prezenty prawie dla wszystkich moich bliskich, a zakupy robiłam wczoraj... Szybka jestem, co? Haha.

Myślałam nawet, żeby w końcu opublikować Wam mój bookshelf tour, który chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu. Co o tym myślicie? Koniecznie napiszcie mi w komentarzu.

To chyba na razie tyle. Chciałam Wam tylko przedstawić mniej więcej, jak to będzie wyglądało oraz czego możecie się tu spodziewać. Jeśli Wy również bierzecie udział w tej zabawie, koniecznie podlinkujcie mi w komentarzach swoje blogi- z ogromną chęcią zerknę na Wasze wpisy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz