niedziela, 2 grudnia 2018

Blogmas #2: Podsumowanie listopada 2018

Listopad minął mi okropnie szybko, sama nie wiem gdzie pouciekały mi te wszystkie dni. Przygotowałam dla Was podsumowanie właśnie tego miesiąca. Myślę, że listopad był dla mnie bardzo dobrym miesiącem pod względem czytelniczym oraz filmowym.Jak zawsze, na początku przedstawię Wam przeczytane przeze mnie książki w tym miesiącu, a było ich aż 15. Jestem jak najbardziej zadowolona z tego wyniku, choć spodziewałam się, że będzie on mniejszy.

1. Instaserial o miłości
2. Księżniczka popiołu - recenzja
3. Święta Trójca - recenzja
4. Tylko dla ciebie - recenzja
5. Powietrze, którym oddycha- recenzja
6. Vincent Boys - recenzja
7. Dwanaście życzeń - recenzja
8. Niechciany gość - recenzja
9. Negatyw - recenzja
10. Czarownica
11. Kruk - recenzja
12. Koham Cieu - recenzja
13. Być może kiedyś - recenzja
14. Dziki romans - recenzja
15. Milaczek

Najlepszą książką z tego zestawienia okazała się zdecydowanie książka pt.: Powietrze, którym oddycha. Patrząc na te wszystkie pozycje, ona najbardziej zapadła mi w pamięć i o niej myślę najczęściej. Najsłabszą pozycją okazała się niestety Księżniczka popiołu... No cóż, każdy ma swój gust.

W listopadzie udało mi się obejrzeć kilka filmów, m.in. Narzeczony mimo woli, Wakacje Goofy'ego oraz Emotki. Nie jest to kino wysokich lotów, ale były to tak naprawdę filmy obejrzane spontanicznie, a dwa z nich pojawiły się w telewizji. Od tego pierwszego filmu nie potrafiłam się oderwać. Tak bardzo mnie wciągnęła ta historia... Chyba Wam nawet tutaj napiszę coś więcej o tym właśnie filmie.

A jak wyglądał Wasz listopad? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz