wtorek, 30 października 2018

TOP 5 książek na Halloween 👻💀

Już jutro Halloween! Co prawda, ja nie przywiązuję za bardzo wagi do tego święta, ale jednak lubię ten mroczny klimat, który w tym dniu mi towarzyszy. Przygotowałam dla Was listę pięciu książek, idealnych właśnie na wieczór w Halloween. Jesteście ciekawi?Egzorcysta - myślę, że jest to powieść, którą kojarzą wszyscy. Trzymająca w napięciu, przerażająca do szpiku kości. Z pewnością dostarczy mocnych wrażeń i nie pozwoli w nocy spać.


Lśnienie - jak mogłabym nie wspomnieć tutaj o Królu literatury grozy?! Podobnie jak poprzednia pozycja, jest to powieść przerażająca i trzymająca w napięciu, ale i budująca duszącą atmosferę niepokoju. Zdecydujesz się na nią? ;)


Margo - choć jest to bardziej thriller psychologiczny, to jednak budzi ona w czytelniku podobną grozę, co dobry horror. Dusząca atmosfera strachu i ciekawości, co stanie się dalej. Myślę, że sprawdzi się idealnie na ten wieczór.


Dziewczyna z sąsiedztwa - powieść już kultowa i chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby choć raz nazwiska autora. Tak samo jak w przypadku książki poprzedniej, nie jest to typowy horror, ale mocno trzyma w napięciu i przeraża.


Kamieniarz - wiem, że to thriller, a nie horror. Jednak nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła tutaj tej książki. Moim zdaniem ta pozycja również dobrze sprawdzi się na ten mroczny wieczór. Cholernie trzymająca w napięciu, wywołująca ciarki na całym ciele... Czego chcieć więcej?


Jaką książkę dorzucilibyście do tego zestawienia? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz