wtorek, 18 września 2018

TBR: październik 2018

Cześć!
Dziś przygotowałam dla Was mój TBR na październik. Co prawda realizacja tych planów średnio mi wychodzi, ale myślę, że tym razem uda mi się przeczytać przynajmniej połowę książek z mojej listy.


A oto i 10 pozycji, po które chcę sięgnąć w nadchodzącym miesiącu.

Bad Boy's Girl 3 
Dwie poprzednie części już za mną, a jedna jestem dalej ciekawa przygód Tessy. Ponadto w listopadzie bodajże wychodzi część czwarta (o której nie miałam pojęcia szczerze mówiąc...), więc naprawdę mam motywację do zapoznania się z tą książką.


W blasku nocy
Książkę chcę przeczytać z dwóch powodów: na jej podstawie jest również film, a ja wyznaję zasadę "najpierw książka, później film", a po drugie mam wrażenie, że będzie to coś w stylu książki Nicoli Yoon Ponad wszystko, a tę powieść naprawdę lubię.


Dwór mgieł i furii
Tak. W końcu chcę zabrać się za drugą część Dworów. Przecież w październiku właśnie wychodzi pierwsza nowelka, więc wypadałoby się zaznajomić w tomem drugim...


Dwór skrzydeł i zguby
... a także tomem trzecim. Ogromnie tęsknię za twórczością Sary J. Maas, ale nie mogę nic poradzić na to, że ciągle coś mnie od jej książek odciąga. 


Kredziarz 
Jest to jedna z tych książek, które stoją na mojej półce i mnie wołają coraz głośniej i głośniej. Jak mogłabym jej odmówić?!


Listy do utraconej
Do tej książki zbieram się już od dobrych kilku miesięcy i ciągle coś odwraca moją uwagę. A tak bardzo chcę w końcu poznać historię w niej zawartą. Zaczaruj mnie 
Bo mam ochotę na polską powieść obyczajową. Tak po prostu. Wieża Świtu 
Tęsknię za bohaterami z cyklu Szklany tron, więc to chyba nie dziwne, że chcę w końcu sięgnąć po tę pozycję? 


Wilk 
Jestem ogromnie ciekawa tej książki, a po za tym będzie to już trzecie spotkanie z panią Miszczuk, w zupełnie innej książce. Wcześniej była książka opierająca się na mitologii słowiańskiej, następnie thriller psychologiczny, a teraz coś podchodzącego pod fantastykę młodzieżową. Trust again 
Mona Kasten zachwyciła mnie swoim Begin again, więc chcę poznać jej kolejną powieść. A jak prezentują się Wasze TBR'y na najbliższy czas? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz